• Spotkanie ze strażakami

• Okres przed feriami to najlepszy czas, aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego zimowego wypoczynku. Uczniowie klas 1-6 uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami, którzy przekazali im informacje o bezpiecznym zachowaniu się podczas ferii.
            Serdeczne podziękowania dla Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Inowrocławiu pana Ireneusza Taraszki oraz Druhów OSP Gniewkowo za przeprowadzenie zajęć. Spotkanie odbyło się 25 stycznia 2023r.

• Bezpieczne ferie

• 26 stycznia 2023r. uczniowie klas I-III spotkali się z policjanetem. Spotkanie dotyczyło bepieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Pan policjant przeprowadził pogadankę i odpowiedział na wiele pytań związanych z bezpieczeństwem na drodze oraz poczas zimowych zabaw.

• II miejsce z piłce ręcznej

• 19.01.2023 roku w sali sportowej przy ulicy Toruńskiej odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna SP2 zajęła II miejsce grając w następującym składzie: Mateusz Sawa, Nikodem Kowalski, Norbert Pastecki, Jakub Jaworski, Wiktor Piotrowski, Leszek Polcyn, Mateusz Straszyński, Olivier Kalinowski, Michał Martin, Antoni Stachowiak. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Norbert Pastecki. Opiekunami zespołu byli pan Damian Szałkiewicz i Maciej Tyburek.

Brawo !!! Wielkie gratulacje !!!

• Sukces uczennic z klasy 3a

• 17 stycznia 2023r. uczennice naszej szkoły z klasy 3a Hanna Klugiewicz i Antonina Sukiennik odebrały nagrody za zajęcie I i II miejsca w konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom" na etapie gminnym. Prace naszych uczennic zostały przekazane do etapu powiatowego. Organizatorem tego ogólnopolskiego konkursu jest Zarząd Główny Związków Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.

Gratulujemy Hani i Antosi oraz życzymy powodzenia na etapie powiatowym.

• Laurki na Dzień Babci i Dziadka

• Miniony tydzień w świetlicy upłynął pod hasłem "Dzień Babci i Dziadka". Uczniowie mieli możliwość przygotować swoje laurki dla swoich babć i dziadków. Przygotowali także pracę które znalazły się w świetlicowej galerii.